Віддали життя за Україну

У боях із російською навалою героїчно полягли наші земляки

За два дні до розпочатої Росією тотальної війни внаслідок обстрілу в зоні ООС на Донбасі загинув сержант (військовий медик) Ігор Слівка з Могилів-Подільської громади. А вранці 24 лютого вже на Вінниччині від обстрілу ворожою ракетою військової частини біля Калинівки був смертельно поранений командир взводу, штаб-сержант Олександр Соя – житель Калинівки, родом із с. Іванів, 1983 року народження. Разом із ним тоді загинув і старший лейтенант Ігор Усик із Рівненської області, 1994 р. народження.

Наступного дня героїчно загинув житель селища Глухівці Дмитро Коваль, 1999 року народження. «Був звичайним хлопцем із великими мріями про майбутнє, мир в Україні та сім’ю, проте не судилося, – повідомили в некролозі на сторінці громади. – Дуже тепло та з болем в серці відгукуються про нього вчителі, друзі, однокласники».

Згодом трагічна звістка прийшла з Херсонщини – там поклав своє життя зовсім юний воїн Артем Савченко з Бершаді. «Царство небесне, наш хлопчику. Ти назавжди залишишся в наших серцях, ти в своїх 18 років став Героєм України, спочивай з Богом, ми тебе любимо і не забудемо», – написали на фейсбук-сторінці його рідні.

Героїчно обірвалося життя ще одного нашого земляка – загинув Віктор Ільченко з Літина, 1985 р. народження. «Захисник, батько двох дітей. Любив та боронив свою країну, хотів кращого життя своїм дітям… Герої не вмирають! Ворог відповість!», – написав про нього в соцмережі голова обласної ради Вячеслав Соколовий.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені