Відзнаки медикам від ПЦУ

Одинадцять медичних працівників об’єднаного Жмеринського району нагородили відзнакою ПЦУ «За жертовність та любов до України». 23 квітня в залі засідань районної ради почесну нагороду винуватцям торжества вручив особисто Архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл.

Того дня у Жмеринці вшанували працівників Жмеринської станції екстреної медичної допомоги, Жмеринської центральної районної лікарні, Барської та Шаргородської міських лікарень.

На початку урочистого зібрання голова Жмеринської районної ради Анатолій Бешлей звернувся до усіх присутніх зі словами вдячності за їхню героїчну працю та за те, що «у такий непростий час, вони, як справжні герої на передовій, борються з пандемією коронавірусу».

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять усіх загиблих медиків. «У нашій країні війна йде не лише на Сході. Лікарі щоденно знаходяться на передовій у боротьбі з найстрашнішим невидимим ворогом, захищаючи здоров’я своїх пацієнтів, але часто втрачають найцінніше – своє життя. Пам’ятайте, що Господь щоденно поруч з вами, допомагає вам у цій благородній справі. А ми згадуємо про вас у своїх молитвах та просимо для вас найголовнішого – здоров’я та найшвидшого припинення пандемії», – зазначав Архієпископ  Михаїл.

Релігійною нагородою відзначено Василя Кудрявського, Владислава Гуцола, Вікторію Реву, Віталія Семенюка, Світлану Бондар, Людмилу Пудрик, Жанну Бородкіну, Ганну Савіцьку, Катерину Дякову, Інну Швець та Ніну Кормош.

 Окрім того, з нагоди відзначення Дня волонтера організатор заходу Олена Верлан-Кульшенко вручила подяку та почесну відзнаку від командувань Військово-медичного центру та Військово-повітряних сил екс-голові Жмеринської райдержадміністрації Святославу Ніколайчуку.

Віктор Зеленюк

м. Жмеринка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені