Відзначили молоді таланти

У Вінницькому молодіжному центрі «Квадрат» відбулось нагородження переможців  Шостого літературного конкурсу «Струна на арфі України» імені посмертно прийнятої до лав НСПУ Олександри Бурбело.

Ось як написав про цю подію на своїй сторінці у Фейсбук відомий вінницький письменник Михайло Каменюк:

«Конкурс, заснований родиною Олександри Бурбело за підтримки Вінницької письменницької організації, вже набув статусу всеукраїнського і став важливою підоймою в підтримці літературно обдарованої учнівської молоді.

Так, серед 30 цьогорічних лауреатів та дипломантів конкурсу є школярі з Бережан на Тернопільщині, Остра з Чернігівщини, Яремчі з Івано-Франківщини, Хуста з Закарпаття і, звісно, вінничани: Вінниця, Могилів-Подільський, Погребище, Тульчин, наші сільські і районні зовсім юні таланти.

Дідусь Олександри Бурбело – незабутньої зіроньки поетичної – Володимир Бевз та голова Вінницької обласної організації Національної спілки письменників України Вадим Вітковський вручили переможцям дипломи, грошові премії і, звичайно, передріздвяні подарунки. Ще два учні отримали відзнаки журналу «Вінницький край».

Нагороджені були і наставники школярів, їх п’ятеро: Галина Головацька, Світлана Лугова, Галина Гуль, Наталія Брик та Світлана Єлисеєва.

Вадим Вітковський повідомив присутнім радісну новину: іменем Олександри Бурбело за клопотанням вінницьких письменників нещодавно названо одну з вулиць міста.

Композитор і поетеса Вероніка Остапчук виконала свої пісні на слова Олександри Бурбело. А Вадим Вітковський отримав можливість сфотографуватися з переможницею конкурсу з його рідної Борівки Катею Державець та її мамою Тетяною Кучер».

One thought on “<strong>Відзначили молоді таланти</strong>

  • 30.12.2022 о 12:58
    Permalink

    Щиро вітаю перможницю! Нехай слово буде віщим, а перемога – жаданою!

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені