Відзначили найкращих лікарів

Благодійний соціальний проєкт на підтримку ЗСУ «Топ 50 кращих лікарів Вінниці» влаштували соціальна мережа «Білий список Вінниці» та Благодійний фонд Людмили Станіславенко за сприяння Міжнародного клубу успішних жінок.

Такий захід відбувається на Вінниччині вперше, але організатори пообіцяли, що згодом він матиме щорічну традицію.

Як повідомила громадська діячка і волонтерка Людмила Станіславенко, відзначення лауреатів рейтингу «Топ 50 кращих лікарів Вінниці» організовано у формі благодійного заходу, аби залучити кошти на придбання необхідного обладнання (квадрокоптера або тепловізора) для 81-ї аеромобільної десантно-штурмової бригади, в якій служать наші земляки.

– Основна ідея – об’єднати та відзначити найкращих лікарів Вінниці, подякувати їм за щоденну сумлінну працю заради життя та здоров’я людей, – розповіла співорганізаторка проєкту лікар-гастроентеролог Катерина Семенюк. – Це лікарі, за яких голосували та яких рекомендували найбільша кількість вінничан найбільшої соціальної мережі Вінниччини «Білий список Вінниці».Ви будуєте фундамент нації, бережете здоров’я кожного з нас. Дякую і мужнім воїнам, які борються на передовій. Кожен лікар щоденно бореться за життя, як і кожен військовий щоденно бореться за мирне життя України.

Захисникам та лікарям подякувала також Людмила Станіславенко, яка очолює Клуб успішних жінок «Жінки України» – представництво Міжнародного клубу успішних жінок «World Woman Club».

– Мої найперші слова подяки сьогодні – це подяка ЗСУ, нашим захисникам і захисницям, завдяки яким ми сьогодні маємо можливість зібратися тут. Мій другий низький уклін подяки – кожному і кожній, хто є в цій залі, хто приєднався до нашого проєкту. Тому що саме завдяки вам, завдяки нашому проєкту ми хоч трішечки наблизимо нашу Перемогу, в яку я свято вірю, як і кожен, хто є в цій залі, – зазначила Людмила Станіславенко. – Також дякую Катерині Семенюк та Анні Вінницькій, що ініціювали проєкт, який з радістю підтримали не лише ми, а весь Міжнародний клуб успішних жінок, а це 17 представниць у різних країнах світу на чолі з президенткою-засновницею, яка у Великобританії очолює офіс клубу.

Отже, достойними увійти до «п’ятдесятки» кращих лікарів міста визнані хірург-трансплантолог Олексій Кедик, офтальмологи Сергій Малачков, Віктор Бондаренко і Наталія Галаченко, хірурги Андрій Багрій, Володимир Галунко та Віктор Макаров, хірург-проктолог Тетяна Зарезенко, хірург-офтальмолог Лідія Шльонська, лікар-ендоскопіст Ярослав Радьога, лор-онколог Савва Магдебура, судинний хірург Олексій Заремба, гастроентерологи Катерина Семенюк та Любов Василинич, дитячий гастроентеролог Анастасія Конопліцька, педіатри Наталія Суханова і Тетяна Федишена, дитячий оториноларинголог Валентина Цебрик, дитячі стоматологи Надія Стойка та Олексій Врублевський, стоматологи Наталія Ісакова, Яна Бомко та Ольга Панчук, черепно-лицьовий хірург і отоларинголог Олексій Лета, стоматологи-ортопеди Інеса Іванець та Володимир Фостик, стоматолог-терапевт Олександр Реулець, стоматолог та пластичний хірург Максим Шостаківський…

Приємні моменти нагородження лауреатів чергувалися з дотепними жартами ведучого Дмитра Балюка та яскравими танцювальними і пісенними виступами талановитих юних вінничан, зокрема учасників студії естрадного вокалу «Вікторія». А маленька співачка Люба Солтан не лише блискуче виконала пісню «Шум» гурту «Go A», а й передала на благодійний аукціон свою картину, яку одразу було продано за кругленьку суму – 5 тисяч гривень.

Також до п’яти сотень кращих лікарів за версією «Білого списку Вінниці» увійшли сімейні лікарі Наталя Бондарчук, Тетяна Джереловська і Юлія М’ястківська, уролог Валерій Камінський, акушер-гінеколог Олена Ночвіна, лікар сімейної медицини та інфекціоніст Ірина Давидюк, невролог Віта Канарська, психолог і психотерапевт Ольга Дяченко, дерматовенеролог і дерматоонколог Діана Гайдук, ендокринологи Юлія Кривов’яз, Оксана Фіщук і Марія Овчарук, ревматолог Мар’яна Антонюк, дерматовенеролог і онколог Аліна Магдебура, дерматовенерологи і косметологи Алла Гара та Валентина Бойчук, дерматовенеролог і трихолог Марина Єрохіна, дитячий дерматолог Оксана Поліщук, педіатр і дитячий інфекціоніст Світлана Бобрук, педіатр і неонатолог Наталія Бедрій, хірург-гастроентеролог Наталія Ляховченко, флеболог (лікування патології вен) Анна Леванчук.

Участь у врученні відзнак взяла заступниця директора обласного департаменту охорони здоров’я та реабілітації Тетяна Бондаренко. А ще бурхливі оплески та слова вдячності лунали і на адресу лікарів-земляків, які зараз перебувають на передовій. Це, зокрема, Віталій Кашуба, Олександр Окаєвич та Валерій Сиверчук.

Юрій СЕГЕДА

Фото з фейсбук-сторінки Людмили Станіславенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені