Від краси до мистецтва

Нещодавно Жмеринське ВПУ отримало ІІ місце у Всеукраїнському літературно-музичному фестивалі вшанування воїнів України «Розстріляна молодість» – до Дня Героїв Небесної Сотні. Це, безперечно, радісна подія в колективі. Переможною для Олександри Ляхевич, Вероніки Стіновської та Джесіки Посвалюк стала у їхньому виконанні українська народна пісня «Стоїть явір над водою». А ще раніше ці талановиті дівчата успішно виступали на обласних конкурсах і зайняли перше місце у конкурсі патріотичної пісні «Україна – єднає нас» та третє місце у конкурсі «Сурми звитяги».

Велика заслуга у досягненні таких результатів художнього керівника навчального закладу Алли Вієцької, яка вкладає душу, свій мистецький талант та з великою любов’ю ставиться до підготовки всіх конкурсів. Вона надзвичайно відповідальна до виконання своєї улюбленої роботи. Велика любов до дітей дає їй силу, наснагу і приносить велику душевну радість.

Художній керівник формує у дітей духовність і національну самосвідомість, вводить їх у чарівний світ культурно-історичних надбань рідного народу: фольклору, символіки, мистецтва та інших компонентів національної культури; розвиває художні здібності та естетичну культуру гуртківців, формує у них естетичні смаки. Вона впевнена, що краса врятує світ.

Ольга ПЕРЕПЕЧАЙ,

заступник директора з виховної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені