Військових «зарядили» енергією та технікою

Вінницькі волонтери передали військовому спецпідрозділу дрони, Starlink та зарядні станції.

Три дрони MAVIK 3, два пристрої Starlink і дві зарядні станції Bandera Power передали бійцям спецпідрозділу «Хорт» колеги Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу з благодійного фонду «Енергія Відродження». Компанію зі збору коштів організував волонтер Олександр Яновський.

– Ми знаємо, як важко нашим воїнам на передовій, де вони захищають свободу та незалежність нашої країни. Тому ми стараємося забезпечити їх необхідними речами. Це маленький внесок у нашу спільну перемогу, але він дуже важливий, – зазначають в «Енергії Відродження».

Крім того, вінницькі волонтери передали військовим додаткову «енергію». Учасники Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу з благодійного фонду «Подільська громада» отримали 13 608 пляшок енергетичних напоїв від компанії «Нові продукти Україна». Частина вантажу вже відправилась на передову, решта – чекає свого часу. 

– Військові змушені працювати вночі або понаднормово. У таких випадках енергетичні напої, які містять кофеїн та збагачені вітамінами групи В слугують хорошими помічниками, тому попит на них зростає, – розповідають у «Подільській громаді».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені