Військовому з Махнівки необхідне термінове дороговартісне лікування!

Військовослужбовці ЗСУ у боях на фронті боронять нашу з вами волю та незалежність. Ціною власного життя та здоров’я. Шкода, що лікування мужніх воїнів часто стає відповідальністю лише сім’ї самого військового. Ми переконані, що всі українці, земляки, в першу чергу, все ж не повинні стояти осторонь!

«Звертатися за допомогою дуже складно», – написав на своїй сторінці у ФБ махнівчанин Сергій Соболєв, однак пішов на цей крок, щоб знову стати на ноги. Ми ж усією вінницькою спільнотою не можемо не відгукнутися!

Сержант Сергій Соболєв 10 жовтня 2022 року у районі Бахмута Донецької області отримав важке вибухове поранення спини та живота під час мінометного та артилерійського обстрілів позицій 6 мотопіхотної роти 93 ОМБр. Багато осколків буквально перфорували поперекову частину тіла військового, його хребет, що спричинило нерухомість ніг. Первинну допомогу отримав у Бахмуті, потім – лікування у Краматорську, Дніпрі та у нейрохірургічному відділенні Вінницької лікарні швидкої допомоги.

Військовий переніс чотири операції, у тому числі і за кордоном. «Наразі всі уламки не забрали, – зауважує у власному дописі Сергій Соболєв. – Вже пів року я мучаюсь від сильного болю та не ходжу. Ізраїльська клініка «Ассута» дає великі гарантії, що допоможе мені позбутися болю та поставити на ноги».

За медичні послуги, що включатимуть нейрохірургічну операцію та необхідну за протоколом лікування місячну реабілітацію у стаціонарі клініки, запросили понад 67 тисяч доларів США.

«Я звертався у фонди та до блогерів, але отримав відмову. Часу на відновлення залишилось дуже мало, тому прошу допомоги у вас!», – звернувся до кожного з нас, вінничан, військовослужбовець.

Реквізити: IBAN: UA773052990262096400930639435

Номер рахунку: 262096400930639435

Карта ПриватБанк: 4149 4998 0178 8462

На ім’я Соболєва Сергія Олександровича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені