Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
Вінницький борщ із вишнями - "Вінниччина"

Вінницький борщ із вишнями

потрапив до кулінарної книги за всесвітом «Відьмак»

Офіційна кулінарна книга за всесвітом «Відьмак» розповідає рецепти страв, які присутні у фентезійному світі, але можуть бути приготовані насправді. Як повідомляє Vinbazar, у переліку, зокрема, є і борщ з вишнями. Цим смаколиком вже не перший рік пригощають туристів у Вінниці.

Здійснити кулінарну подорож фантастичним світом «Відьмака» можна буде вже влітку. У липні книга надійде в продаж.

У цій ілюстрованій кулінарній книзі Аніта Сарна та Кароліна Крупецька, авторки кулінарних блогів Nerds’ Kitchen та Witcher Kitchen, діляться своїми укладеними рецептами. Вони дають змогу фанатам спробувати неповторні страви, що їх куштує відьмак, мандруючи селами у пошуках монстрів та монет, – йдеться у повідомленні видавництва.

Автори збірки кажуть, що на створення рецептів їх надихнули місцини, персонажі та легенди з гри. У книзі представлять загалом 80 рецептів, натхнених відомою серією відеоігор «Відьмак». До кулінарної книги увійшло чимало різного та цікавого: від ситних страв і міцних напоїв з корчми до розкішних бенкетів для застілля з друзями.

Серія відеоігор «Відьмак» створена на основі романів польського письменника Анджея Сапковського. Події відбуваються у вигаданому фентезійному світі, який нагадує альтернативне Середньовіччя. Головний герой відьмак Ґеральт з Рівії, який подорожує та полює на монстрів за гроші. У 2019 році Netflix представив серіал за мотивами історії. Цьогоріч анонсували третій сезон серіалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені