Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
Вінницький воїн переміг на Іграх Нескорених - "Вінниччина"

Вінницький воїн переміг на Іграх Нескорених

Військовослужбовець 171 батальйону 120 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ Микола Рудик взяв участь у Всеукраїнських змаганнях Ігри Нескорених. У відборі до національної збірної, яка восени вирушить на Invictus Games, змагалися 223 військові/ветерани, які отримали травми під час бойових дій. Військовослужбовець з Вінниччини здобув перше місце із забігу на 1500 метрів, про це інформує 120 бригада територіальної оборони ЗСУ.

За освітою Микола Рудик – тренер, викладач, інструктор, реабілітолог. До інвалідності  був професійним спортсменом та інструктором у Державній прикордонній службі України. Поранення та контузію захисник отримав під час Революції Гідності.

          – Я був помічником коменданта наметового містечка на Майдані у Києві, – пригадує військовий. – Мені вдалося вижити тоді лиш тому, що мав бронежилет та шолом. Першу медичну допомогу я отримав у Олександріївському госпіталі в Києві, а вже через кілька днів на літаку мене доставили до Варшави. Там і проводили операції на голові та оперували праве око. Після цього місяць реабілітації та знову операція. Далі – повернення в Україну. Око моє було закрите ще один місяць, аж у Києві  вже зробили операцію, і око стало відкритим. Реабілітацію проходив сам, бо багато разів втрачав свідомість (почався розвиток епілепсії). Ходив багато із собакою, а потім почав робити фізичні навантаження та вправи. Оскільки мені дали інвалідність 2 групи, то у ЗСУ чи ДПСУ – вже не брали, тож я пішов добровольцем у ТрО. Наразі проходжу службу в батальйоні на посаді стрільця.

В Іграх Нескорених вінничанин брав участь у першу чергу в пам’ять про усіх Героїв, які загинули за Україну та її народ. А собі – довести, що поранення та контузія не мають  його  зупиняти на шляху любові та захисту України.

          – Перемога для мене – це щоденна боротьба в першу чергу над собою. Завжди хочу бути корисним для України та її народу. Ми маємо всі зрозуміти, що у цій війні проти московської навали ми відвоюємо наше право на самостійне і незалежне існування нашого народу у світі. А щодо гідного життя –  нам потрібно буде провести очищення всередині України, – розповів пан Микола. – Всі військовослужбовці-ветерани — переможці, бо Ігри Нескорених ніколи не були про медалі за спортивні результати. Ці змагання про реабілітацію і подолання наслідків травм, поранень та захворювань, отриманих на захисті країни. Саме тому нагород достойні всі учасники, бо вони в першу чергу показали приклад витривалості, стійкості та наполегливості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені