Вінницькі педагоги знову найкращі

Вінничанин Дмитро Луп’як переміг у фіналі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року»  в номінації «Трудове навчання», а вчителька з Гайсина Ганна Дем’янюк з ліцею №7 зайняла друге місце у номінації «Математика».

Конкурс для визначення кращих з педагогів проводиться щорічно з метою стимулювання активної участі вчителів у розвитку національної системи освіти, популяризації кращих педагогічних здобутків і професійної майстерності. Цьогоріч він проходив дистанційно.

З 1 по 22 квітня тривали відбірковий та фінальний етапи заключного туру конкурсу. Відбірковий – визначив 12 переможців у кожній з номінацій. Кращих педагогів країни цьогоріч вибирали у категоріях: «Учитель математики», «Учитель трудового навчання», «Учитель української мови та літератури», а також «Керівник закладу загальної середньої освіти».

Основними випробуваннями фіналу стали «Методичний практикум», «Урок» та «Майстер-клас», а для керівників закладів освіти – «Проєкт» та «Фасилітаційна сесія» (добре структуроване зібрання, в ході якого його лідер (фасилітатор) проводить учасників через ряд заздалегідь визначених кроків, щоб вони досягли результату та щоб цей результат був напрацьований, зрозумілий та прийнятий всіма учасниками).

Переможцями всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» стали два педагоги з Вінниччини. І місце виборов Дмитро Луп’як –  вчитель трудового навчання комунального закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №23 Вінницької міської ради» та Ганна Дем’янюк вчителька математики Ліцею №7 м. Гайсин Вінницької області, яка здобула ІІ місце в категорії «Математика».

Дмитро Луп’як отримав найвищі бали у кожному з турів конкурсу і гідно витримав фінальне випробування. Педагог не лише вдосконалює власну професійну майстерність, а й готує переможців учнівських олімпіад. До Дмитра Миколайовича в колективі дослухаються колеги та поважають учні. Його педагогічний стаж складає понад 26 років. Крім того, вчитель розробив авторський навчально-методичний посібник «Компетентнісний підхід у професійно-практичній діяльності вчителя трудового навчання та технологій».

Ганна Дем’янюк зайняла друге місце у номінації «Математика». Її конкурсні роботи «Методичний практикум» та «Урок» учасники журі оцінили по балах на другу позицію в загальному заліку. Вчителька з Гайсина має 15 років педагогічного стажу, неодноразово нагороджувалася грамотами, подяками та дипломами, а її учні здобували перемоги у різних конкурсах та олімпіадах.

Також лауреатами конкурсу, який організовує Міністерство освіти та науки України, стали вчителька з Івано-Франківської області Ольга Процак і трудовик з Тернопільської області Ярослав Михайленко.

Наступного 2021/2022 навчального року конкурс «Учитель року» проводитиметься в номінаціях «Основи правознавства», «Біологія», «Інформатика» та «Музичне мистецтво».

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

Фото з відкритих джерел :

One thought on “Вінницькі педагоги знову найкращі

  • 20.10.2021 о 21:22
    Permalink

    Хто з найкращих педагогів зможе пояснити, за що ви отримуєте зарплату? Ви заповнюєте паперові документи, бо це входить в ваші проф.обов*язки, но ви ще заповнюєте електронні версії цих же журналів, щоденників, бо так вам сказала тупа адміністрація, але ви за це не отримуєте доплату. Де ваш профсоюз? Також ліг під адміністрацію?

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені