Вінницю відвідала Посол Великої Британії

Керівники області зустрілися з делегацією Посольства Великої Британії в Україні, очолюваною Надзвичайним і Повноважним послом Меліндою Сіммонс. Голова ОДА Сергій Борзов поінформував британських дипломатів про економічну ситуацію в області, акцентувавши увагу на створенні сприятливого інвестиційного клімату.

Йшлося також про корективи, внесені у розвиток міждержавного партнерства пандемією коронавірусу, також про вакцину британської компанії «AstraZeneca».

«Це не єдина, але головна вакцина в Британії за категорією цінової політики і за зручністю зберігання», – зауважила Мелінда Сіммонс.

Пані Посол відзначила, що Вінницька область у 2020 р. увійшла в ТОП-5 областей за легкістю ведення бізнесу за рейтингом Світового банку. Зважаючи, що з 1 січня цього року вступила в дію зона вільної торгівлі між нашими країнами, вінницький і британський бізнес мають можливість розширити взаємовигідну співпрацю. До речі, Велика Британія є третім за обсягами інвестором в українську економіку та одним з основних торговельних партнерів України.

«Область зацікавлена у залученні британських інвестицій до реалізації проєктів у галузі IT-технологій, зокрема в сільському господарстві (високоточне землеробство і тваринництво), переробної промисловості, відновлювальної енергетики, приладобудування та креативних індустрій», – зазначив Сергій Борзов.

У рамках свого візиту Посол Великої Британії ознайомилася з Вінницьким індустріальним парком, також поспілкувалася з представниками молодіжних і жіночих громадських організацій

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені