Вінничани здобули медалі на міжнародних змаганнях

Днями у місті Ліптовський Мікулаш (Словаччина) відбулися міжнародні змагання «Татранський слалом» із веслувального слалому. У фіналі яких спортсмени з Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 Олександр Федоренко та Богдан Поліщук здобули дві нагороди – «срібну» та «бронзову», відповідно, повідомляє vitatv.com.ua.

У турнірі брали участь веслувальники з чотирьох країн: Швеції, Словаччини, Швейцарії та України. Спортсмени виступали у вправі екстремальний слалом, який є підвидом каякінгу. Вони виконували акробатичні трюки, використовуючи складні ділянки річки з порогами, водоспадами, валами, камінням та похилими кам’яними плитами протягом всієї дистанції, – інформує Вінницька міська рада.

Тренери вінницьких спортсменів Євген Туркенич, Володимир Петренко, Сергій Горільчаний зазначили, що хлопці чудово показали і зарекомендували себе на цих змаганнях.

– Олександр та Богдан нещодавно розпочали змагальну діяльність з екстремального слалому, але тут у Словаччині вони продемонстрували чудові результати. Пишаємось ними, – наголосив тренер МДЮСШ № 2 Володимир Петренко. – У наступні вихідні подібні змагання відбудуться у Кракові (Польща). Вони є відбірковими до складу збірної команди України на чемпіонат Європи та світу серед молоді та юніорів із веслувального слалому, які стартують уже в липні. Подібні змагання міжнародного рівня – це чудова можливість покращити свої навички та здобути новий досвід. Тож вітаємо переможців та бажаємо успіхів на майбутніх турнірах, – зазначив голова комітету з фізичної культури та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Також він додав, що за підсумками рейтингу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл України 2022 року, проведеного згідно з наказом Міністерства молоді та спорту України, вінницькі МДЮСШ № 2 та № 5 увійшли до десятки кращих шкіл України з-поміж 318 таких закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені