Вінничани припливли до перемоги

Наші земляки Валентин Комар та Марія Гвоздєва вибороли перемогу на Чемпіонаті України з веслувального слалому.

Як повідомив сайт облдержадміністрації, у місті Богуслав Київської області відбувся Чемпіонат України з веслувального слалому серед молоді до 23 років, у якому взяли участь представники Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2. У категорії одиночних каное серед чоловіків перемогу здобув Валентин Комар. Також цей спортсмен разом із Марією Гвоздєвою вибороли «золото» в естафеті чоловічих та жіночих каное.

«Валентин Комар вже неодноразово перемагав у змаганнях з веслувального слалому різних рівнів. А для Марії Гвоздєвої це перша перемога у дорослому заліку. Ці спортсмени чудово володіють технікою веслування і постійно працюють над удосконаленням. Цілеспрямовані, активні, йдуть до своєї мети», – розповів тренер вінницьких переможців Сергій Горілчаний.

Зазначимо, що веслувальний слалом – це різновид спортивного веслування, що полягає в проходженні на швидкість дистанції, яка визначається порядком розташування воріт, виставлених на річці з порогом, або на спеціально облаштованому каналі. Швидкість потоку води має бути не менше 2 м/с.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені