Вінничани «творили без меж»

На «Творчість без меж» – міжнародний конкурс з комп’ютерної графіки, що відбувався у болгарському місті Хасково, – надійшло понад 1300 робіт із різних країн світу. Роботи учасників конкурсу розмістили в галереї міста, аби їх могли оцінити жителі Хасково і гості міста. Конкурс проводився під патронатом Марії Габриель, яка є комісаром ЄС з інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді.

Слухачі студії комп’ютерної графіки ВНТУ, що працює при кафедрі програмного забезпечення, вибороли на конкурсі найбільше медалей і підтвердили високий рівень своєї підготовки в ІТ-галузі, інформує пресслужба вишу. У конкурсі взяли участь як багаторазові переможці міжнародних конкурсів, так студенти перших курсів.

Цьогоріч переможцями міжнародного ІТ-конкурсу з комп’ютерної графіки стали: Катерина Борисова, Анастасія Вікарчук, Ярослав Власов, Євген Станіславенко отримали «золоті» медалі, Дар’я Бабій, Яна Дідик, Анастасія Сердюк, Ульяна Кучинська – «срібні», Євген Станіславко, Ульяна Кучинська, Юлія Сьоміна вибороли «бронзу». Ярославу Власову і Ульяні Кучинській, яким лише по 13 років, вручили спеціальні призи. Ці школярі навчаються в студії комп’ютерної графіки ВНТУ і мріють вступити до ВНТУ (повідомляє Віта.тв).

Підготувала Вікторія МЕЛЬНИК

Фото з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені