Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
Вінниччина допомагає Балаклії - "Вінниччина"

Вінниччина допомагає Балаклії

відновитись після окупації    

Нещодавно з Вінниці до Балаклії, у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, відправили черговий гуманітарний вантаж, у який, зокрема, увійшло пів тисячі ОСБ листів, повідомляє daily.vn.ua.

Очільник громади подякував усім, хто долучився до допомоги місту-другу, та зазначив, що Вінниця активно підтримує Балаклію з жовтня минулого року.

– Днями ми зібрали та передали звільненому місту 500 ОСБ-плит. Вони знадобляться для тимчасового ремонту пошкоджених будівель. На жаль, у Балаклії таких багато, адже місто і зараз знаходиться під ворожими обстрілами, – зазначив Сергій Моргунов.

Координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу та депутат Вінницької міської ради Тарас Присяжнюк зазначив, що Вінниця й надалі продовжить моніторити ситуацію та вивчати потреби й допомагати в міру можливостей.

– ОСБ-плити використають для тимчасового ремонту приміщень, які пошкодили загарбники, – зазначив Тарас Присяжнюк. – Цього матеріалу має вистачити для того, аби закрити більше тисячі пошкоджених вікон. Разом з тим у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу до Балаклії уже відправили не один гуманітарний вантаж, зокрема: автобуси, дизельне пальне, бензин та генератори. Також проходила акція «Від дитини до дитини», де вінницькі дітки передавали своїм одноліткам книжки та іграшки.

Нагадаємо, що Вінниця стала містом-другом для Балаклії торік у жовтні. З того часу вдалося відправити до міста не один гуманітарний вантаж: одяг, генератори, автобуси тощо. 25 листопада на сесії міської ради депутати прийняли рішення про виділення 10 млн грн для проєктів з відновлення. За ці кошти у Балаклії відремонтують житлові будинки, які зазнали пошкоджень внаслідок військової агресії РФ.

Нагадаємо, що Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб заснували торік у березні Вінницькою міською та обласною радами для подолання викликів, які поставила перед Україною війна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені