Вінниччину відвідав Посол Туреччини

Керівництво області та міста зустрілося з делегацією Посольства Республіки Туреччина в Україні. Як повідомляє пресслужба обласної ради, Вінниччину представляли голова облради Вячеслав Соколовий, голова облдержадміністрації Сергій Борзов та Вінницький міський голова Сергій Моргунов. Турецьку делегацію очолив Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Туреччина в Україні Ягмур Ахмет Гюльдере, також у її складі були представник Міністерства внутрішніх справ Туреччини і турецькі підприємці.

– Ми маємо амбітні плани з реалізації інфраструктурних проєктів у громадах області. Знаючи про успішний досвід Турецької Республіки у сфері реалізації масштабних інфраструктурних проєктів за формулою державно-приватного партнерства, ми зацікавлені у співпраці в цьому напрямку також, – зазначив Вячеслав Соколовий. – Найперспективнішими сферами для інвестицій у регіоні є агропромисловий комплекс, переробна промисловість, енергетика, будівництво, туристична галузь та ІТ-технології.

Сторони обговорили перспективи співпраці щодо реконструкції аеропорту «Вінниця», розміщення спільних підприємств на потужностях Вінницького індустріального парку.

– У Стрижавці Вінницького району є місце поховання загиблих воїнів Османської імперії, які померли у полоні під час Російсько-турецької війни 1877-1878 років. Турецька сторона зацікавлена у відновленні історичної пам’ятки та упорядкуванні цього місця і, відповідно, у планах є реставрація обеліска, встановленого на місці їхнього поховання. Сподіваємось на вашу підтримку, – сказав, зокрема, Посол Туреччини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені