Вітамінна суміш для фронту

Жителі села Черепашинці, що у Калинівській громаді, приготували для наших захисників і захисниць майже  чотириста пакунків вітамінної суміші з горіхів. 

– Якось я спілкувалася із військовим штурмової бригади, який постійно воює на передовій. Коли я запитала його, чим хлопці там харчуються, він відповів, що тим, що в кишені. А це енергетичні батончики та інші продукти, які можна взяти з собою в дорогу, – пригадує виконуюча обов’язки старости Черепашинецького старостинського округу Наталя Черниш. – І тоді я згадала про ті горіхи, які зібрала у своєму господарстві. На щастя, я ще не встигла їх нікуди подіти. Попросила допомоги у працівників котельні, й вони погодилися побити горіхи. А потім й інші жителі села почали приносити горіхи.

Впродовж трьох тижнів мешканці Черепашинець працювали над приготуванням вітамінної суміші. Робітники  котельні Олександр Вівдич, Леонід Бевз та Леонід Прядун очистили горіхи від шкаралупи. Після того, як горіхи підсохли, до роботи взялися Наталя Черниш, Валентина Денисевич, Валентина Харкова та Антоніна Хамлай, які змішали суміш горіхів та розділили по невеликих герметичних пакетиках, які зручно носити у кишені.

Черепашинецька енергетична суміш для укріплення імунітету виготовлена із волоських горіхів, родзинок та арахісу. Першу партію суміші від жителів Черепашинецької громади на передовій вже розпробували.

– Ми продумували, що ще можна додати до цієї суміші, але зупинилися на цих компонентах, які сухі та можуть довго зберігатися. Правда, зробили два види – зі звичайним арахісом та з солодким, – зазначила Наталя Черниш. – Працюватимемо й надалі, мешканці села готові допомагати українським захисникам до нашої спільної Перемоги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені