Вітаємо із «золотом»!

Екіпаж байдарки-четвірки українських веслувальників здобув «золото» в перегонах на 500 м на Чемпіонаті світу серед юніорів і молоді 2021р.

Веслувальники збірної України змагались у 35-ти видах програми  світового чемпіонату серед юніорів і молоді, який упродовж 4-х змагальних днів проходив нещодавно у португальському містечку Монтемор-у-Велью.

Під час фінальних запливів молодіжна байдарка-четвірка у складі: Василя СМІЛКИ (Львівська область), Дмитра ДАНИЛЕНКА (Вінницька), Віталія БИСТРЕВСЬКОГО (Дніпропетровська) та Олександра ЗАЙЦЕВА (Херсонська) стала першою на дистанції 500 м. Обійшовши команди Росії та Польщі, українські веслувальники піднялись на найвищу сходинку п’єдесталу.

Голова ОДА Сергій Борзов окремо подякував за призове місце для збірної України нашому земляку Дмитру Даниленку та  його тренерці Світлані Михайлівні Сергун.

«Четверта медаль збірної України на Чемпіонаті світу серед юніорів і молоді! Перша золота!зазначив Сергій Борзов. –  В олімпійському виді із переможним результатом – 1.24,26! Це перша золота медаль в олімпійській байдарці-четвірці в історії українського веслування. Вітаємо спортсменів і тренерів!» – зауважив Сергій Борзов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені