Гайсинські зірочки – на столичному подіумі

Нещодавно  у Києві відбулось дитяче шоу дизайнерського вбрання, присвячене 30-й річниці Незалежності України. Двісті дітей-моделей зі всієї країни вийшли на столичний подіум, щоб показати всім – українські діти найкрасивіші, найталановитіші у світі. Пройшли відбір та взяли участь у ньому і маленькі гайсинчани, 8-річна Софія Янковська та 5-річний Макар Сторожук.

– Національний дитячий проєкт «Star Kids» Fashion Show – це перша грандіозна подія в їхньому житті, але той неоціненний досвід та гарт знадобиться їм, – упевнена мама Макара Ірина. І пригадує, що хлопчик із самого малечку був артистичним. У дитячому садочку сина називають «наш Амурчик, ангел» через  милі кучерики. Вони надають йому неабиякої харизми. Тож, почувши про проєкт «Star Kids», родина зацікавилася. Адже в родині троє діток. Старша не проходила по віку, а двоє – Соня і Макар – залюбки погодилися на реєстрацію.

-Старкідс – це не про професійні моделі, – каже 39-річна Ірина Сторожук, – а про відбір ста кращих дітей України в рамках нестандартності. Тому, крім фотогенічності, діти проходили співбесіду на артистичність, таланти, відкритість до сцени. На кастингу було зрозуміло – сина відберуть! Із ним довго спілкувались, ставили різні питання. Зокрема,  хто готував до кастингу. Макар відповідав чесно, що ним займалася 21-річна сестричка Карина. Вона готувала до кастингу спочатку у Вінниці, підбирала стиль одягу, манеру ходити, демонстрацію здібностей, потім збирала й до Києва. А на питання чому приїхав до столиці, Макарчик відповів упевнено: «Перемагати!»

Історія обох юних моделей із Гайсина, як стверджують їхні батьки, є випадковим дійством. Побачили пост у Фейсбуці, зареєстрували дітей, аби спробувати… І не знали один про одного, доки не зустрілися на столичному подіумі. Макар рекламував молоду дизайнерку Crіs Gruss, а Софія – Pidust Ukraine. Познайомилися і з іншими учасниками родом із Вінниці та Жмеринки.

-Нас було близько десяти із Вінниччини, – зізнається 46-річна мама Соні Людмила Янковська. Це перший досвід моєї доні, але зупинятися на досягнутому не плануємо.

Усі діти-моделі отримали пропозиції подальшої співпраці з вітчизняними дизайнерами різних областей України. А тим часом родини гайсинчан досі оговтуються від пережитих хвилювань, переглядаючи світлини яскравої фотосесії  діток у модельному світі. З’явилися мрії, пов’язані із подальшим професійним здобутком. Тож нехай вони здійсняться якнайкраще!

Спілкувалася Лілія ШЕВЧУК

Світлини з архіву родин Сторожук та Янковських

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені