Герб Вінниці побачать у Монте-Карло

Цьогоріч на міжнародних змаганнях ретроавтомобілів у Монте-Карло буде представлена і українська команда, яка вирушить на ралі автомобілем ЗАЗ «Запорожець». Для змагань українській команді спеціально пошили зимові костюми, на яких нашили герб Вінниці.

Перший етап змагань мав відбутися уже наприкінці січня. Однак у зв’язку із пандемією COVID-19 захід перенесли на невизначений термін. Українська команда до змагань підготувалася та сплатила всі необхідні внески. А от із пошиттям костюмів збірній допоміг Вінницький міський голова після звернення до нього.

– Ми – перша українська команда, яка братиме участь у міжнародних змаганнях ретроавтомобілів у Монте-Карло за останні 110 років. Ми довго вели перемовини з організаторами, щоб отримати запрошення. Основною вимогою ралі було те, що усі автомобілі мають бути унікальними і до 1965 року випуску.  Також ми хотіли, щоб вся наша команда була у зимових костюмах української олімпійської збірної. За сприянням у цьому питанні я звернувся до Вінницького міського голови Сергія Моргунова, аби він допоміг нам із придбанням форми для виступів. Єдине прохання від Сергія Анатолійовича було те, щоб на костюмах мав бути зображений герб Вінниці, що й було виконано. Ми йому вдячні за підтримку і сьогодні вже маємо готові костюми, – зазначив представник вінницького клубу «ЗАЗ Фенікс» Андрій Аверчук.

                                                                                     Вікторія МЕЛЬНИК

Фото з відкритих джерел

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені