Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
«Герой – це надздібна людина…» - "Вінниччина"

«Герой – це надздібна людина…»

На площі Миру відділ молоді і спорту Жмеринської міської ради організував інформаційну виставку «Герої не вмирають», а талановиті жмеринчани Центру позашкільної роботи, озброївшись пензликами, голками та клеєм, перетворювали скрині з-під мін 82 калібру на справжні витвори мистецтва. На інформаційних плакатах цікаві факти про Героїв від лицарства Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, січових стрільців, вояків Армії УНР, УГА, ОУН, УПА, а також Героїв Небесної Сотні, повідомляє Жмеринка.City.

– Герой – це надздібна людина, яка пожертвувала собою заради інших, не задумуючись про наслідки для самої себе. Дуже хочеться, щоб майбутні покоління шанували пам’ять про усіх Героїв, які віддали за Україну найцінніше – своє життя, – висловилася жмеринчанка Наталя.

– На інформаційних плакатах не розмістили Героїв сучасної війни, адже бойові дії тривають і, на жаль, від окупантів до цих пір гинуть захисники України, – зазначив головний спеціаліст відділу молоді і спорту Руслан Назарінський.

Жмеринчани, які проходили центральну площу міста, зупинялися, щоб роздивитися виставку та дізнатися більше про Героїв, які захищали інтереси рідної держави в різні роки. Хтось затримувався біля плакатів, інші проходили повз, проте затримували погляд на виставці.

Юні вихованці Центру позашкільної роботи в центрі міста почали декорувати скрині з-під мін 82 калібру. Благодійний аукціон «Молодь проти війни» організували за ініціативи Християнського волонтерського центру, зокрема капеланів-волонтерів Олександра Бардецького та Олексія Новіцького та безпосередньої участі керівників гуртків та вихованців Центру позашкільної роботи. Талановиті юні жмеринчани, озброївшись пензликами, голками та клеєм, перетворювали скрині на справжні витвори мистецтва. Скрині декорували вихованці гуртків «Умілі руки», «Іграшка» та студії образотворчого мистецтва «Колібрі» спільно з керівниками Оксаною Паславською, Катериною Мельник та Іриною Вершиніною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені