Головний приз редакції отримав читач із Літина

Ним виявився Анатолій Іванович Біленко, керівник місцевої автошколи, який виграв найголовніший приз – мультиварку. На жаль, через хворобу він не міг завітати до редакції раніше, тож отримав її днями.

-Чесно кажучи, коли дізналися з дружиною про виграш, були приємно вражені, – розповів Анатолій Іванович. – Я вже 5 років передплачую газету і вже давно хотів взяти участь у розіграші. Проте щоразу через клопоти не вистачало часу на різні формальності. А цього разу передплатив і одразу ж, не зволікаючи, переслав копію квитанції у редакцію.

Як з’ясувалося, чоловік віддає перевагу активному, здоровому способу життя, у міру можливості займається спортом, зокрема полюбляє грати у футбол. Це захоплення у нього ще з юних років, але не полишає його і сьогодні, незважаючи на 65-річний вік. Мабуть, завдяки цьому виглядає молодшим за свої літа. Замолоду грав у професійних командах, а сьогодні це радше любительське захоплення. У Літині є чимало прихильників футболу як серед молоді, так і людей середнього і старшого віку. Тож ветерани теж мають свою команду. До речі, його навіть запрошували виступати за Ужгород до команди «60 і плюс».

-Я і спорт – нероздільні, – пояснює Анатолій Іванович. – Свого часу 9 років працював у районній раді, де відповідав за розвиток спорту. Сьогодні вже  27- ий рік працюю керівником в автошколі. У Літині в нас чудовий спорткомплекс, є басейн. Тобто, наявні всі умови для занять спортом.

Цікавимося, що його приваблює у газеті?

-Насамперед правдивість та об’єктивність. Розмаїття тематики. Коли інші видання намагаються привернути увагу читача сенсаційними матеріалами, від яких «стигне у жилах кров», інколи надуманими, що не завжди відповідають дійсності, «Вінниччина» навпаки висвітлює життя, яким воно є в реаліях і буднях звичайних людей. Без прикрас, але й без нагнітання істерики. Все приземлено. Цікавими є і пізнавальні матеріали на історичну тематику, соціально-економічну та медичну. Чимало публікацій мають практичне застосування чи то на присадибній ділянці, чи на кухні. Словом, газета приваблює життєвими фактами, які трапляються з кожним, дає можливість співставити і порівняти своє життя із життям інших людей.

Виявляється, удача посміхнулася родині Анатолія Івановича двічі. По-перше, сам виграш, а по-друге – отримав саме те, що необхідне в господарстві.

-Без сумніву, мультиварка стане у нагоді, адже саме її не вистачало до повного комплекту необхідних для кухні приладів, – каже наш постійний читач. –  Тож вона буде гарним доповненням до існуючого набору побутової техніки, і без діла точно не залишиться. Тим паче, що дружина любить куховарити. Правду кажучи, цьому сюрпризу вона зраділа навіть більше, ніж я. Тепер у нас буде можливість розширити асортимент страв, а заодно суттєво економити час на приготування їжі.

Читачам хотів би порадити і надалі передплачувати «Вінниччину», і обов’язково брати участь у розіграші призів. Це реально працює. А працівникам редакції бажаю здоров’я і нових творчих здобутків.

Спілкувався Юрій ЧОРНИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені