Гран-прі – у восьмирічної вінничанки

VІІІ Всеукраїнський креативний проєкт «Сонце За music time» надзвичайно зацікавив вихованців та їх наставників із зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія» закладу культури «Міський палац мистецтв» та концертно-навчального комплексу «ПриватКонцерт». Вони охоче подавали заявки на участь, а в підсумку отримали аж сім призів. Найбільшим же успіхом стало те, що гран-прі проєкту вперше отримано учасницею з наймолодшої категорії. І це восьмирічна вінничанка Злата Солоненко!

Художня керівниця «Зоряної мрії» Віра Майборода розповіла про цікавий перебіг подій під час виступів. У Злати була доволі «доросла» пісня. І такий же твір узялася раніше виконувати  старша дівчинка. Одна з членів журі розкритикувала її за вибір пісні і наголосила, що дітям такі речі не посильні. В зв’язку з цим пані Віра вже приготувалася вислуховувати подібні зауваження ще більшою мірою. Але коли маленька вінничаночка виступила, та ж членкиня забрала свої слова назад. Дванадцятки в оцінюванні посипались одна за одною…

На запитання, чи вона хвилюється на сцені, Злата відповіла, що це було лише під час першого виступу. Доволі впевнено вона почувалася і під час інтерв’ю на телебаченні. Попереду в дівчинки – чимало інших відповідальних виступів. Побажаймо ж їй, щоб вони були настільки ж успішними!

Василь ГРОМОВИЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені