Григорій Пуга: «Ще плюс три дрони і 10 пічок-буржуйок  на передову від ТОВ «Краєвид Поділля»

Останніми днями соцмережа була заповнена повідомленнями про те, як одне із кращих в Барській громаді сільгосппідприємство «Краєвид Поділля» продовжує працювати за основним призначенням, вирішувати соціальні проблеми людей, підтримувати жителів на звільнених територіях і допомагати захисникам України. Генеральний директор товариства Григорій Пуга каже: «На превеликий жаль, війна проти окупантів ще триває і ми не маємо права розслаблятися – ні на хвилину, ні на годину. Набраний з перших днів військової агресії темп матеріальної підтримки ЗСУ постійно у нас вдосконалюється і доповнюється новими позитивними справами. До всього того, що вже зробили раніше, тепер плюсуємо ще три дрони, десять пічок-буржуйок, потужний генератор і спеціальну рацію, яка не прослуховується ворогом. Придбані нами дрони мають додаткове бойове обладнання, що унеможливлює їхню пеленгацію та знищення».

Разом з братами Дмитром і Олегом Григорій Пуга доставив ці вдосконалені вінницькими айтішниками безпілотники військовим, які обороняють Україну в найгарячіших точках Донецького напрямку.

Домашнє тепло – на фронт

Коли віра у Перемогу та «золоті руки» працюють в одному напрямку, то й результат не змушує себе чекати.

А результат – це передача домашнього тепла на фронт. Десять буржуйок для обігріву наших захисників виготовила команда грамотних майстрів під керівництвом головного інженера господарства Руслана Коломійчука. Електрогазозварник Борис Длужинський, токар Володимир Сисюк та їхні помічники-механізатори Михайло Банасько, Василь Данилюк, Анатолій Папіж та Роман Тхір трудилися над виконанням завдання керівника підприємства шість робочих днів.

– Ми закупили п’ять листів металу товщиною чотири міліметри кожен, і хлопці їх покроїли з такою точністю, що й не залишилося  клаптика відходів, – продовжує Григорій Михайлович. – Для наших високопрофесійних спеціалістів не було жодної складності у зварюванні пічок, але з’явилося непередбачувана проблема у зв’язку з вимкненням електрики через обриви на лініях електропередач. Їм довелося, як кажуть, вихоплювати, кожну придатну для роботи хвилину, і вони не підвели наш колектив. Я їм щиро вдячний за розуміння важливості головної справи сьогоднішнього нашого життя – наближення Перемоги! Нехай тепло пічок-буржуйок з Ялтушкова зігріє наших безстрашних захисників там, де вирішується доля України.

                Подяки за допомогу в боротьбі зі стихією

«Від імені жителів Ялтушківського старостинського округу щиро дякую ТОВ «Краєвид Поділля», особисто генеральному директору Григорію Михайловичу Пузі за допомогу у відновленні електропостачання в нашій громаді, а також у виготовленні пічок-буржуйок для наших захисників! Сільгосппідприємство «Краєвид Поділля» ніколи не стояло осторонь від проблем нашої громади. Дякуємо за підтримку!» – староста Ялтушківського старостинського округу Марія Горбанюк.

– Вчасна підтримка завжди допомагає долати будь-які труднощі, особливо коли це стосується безпеки та затишку жителів нашої громади, – пише в соцмережі голова Барської міськради Володимир Саволюк. – Чимало населених пунктів Барської громади потерпали нещодавно від наслідків негоди. Барська міська рада висловлює щиру подяку Пузі Григорію, директору ТОВ «Краєвид Поділля», за сприяння та технічну підтримку самовідданої активної роботи працівників Барської дільниці СО «Жмеринських ЕМ» у відновленні електропостачання.

«У результаті несприятливих погодних умов, у зв’язку з обледенінням, яке утворилося на лініях електропередач, було спричинено їх значні пошкодження, а саме: зламані опори,  провисання і обрив проводів через падіння обледенілих дерев і гілля. У ліквідації наслідків стихії активну участь взяв директор ТОВ «Краєвид Поділля» Пуга Григорій Михайлович, тому колектив Барської дільниці СО «Жмеринських ЕМ» АТ «Вінницяобленерго» висловлює йому щиру подяку за допомогу технікою при відновленні електропостачання в населених пунктах, зокрема Ялтушківської територіальної громади».

Віктор ЗЕЛЕНЮК

Барська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені