Warning: Attempt to read property "geoplugin_countryCode" on null in /home/vinnichi/vinnichina.info/www/wp-content/plugins/page-visit-counter/public/class-page-visit-counter-public.php on line 227
Гуманітарка для медзакладів - "Вінниччина"

Гуманітарка для медзакладів

Вінниччина отримала черговий гуманітарний вантаж, який доставили позаштатні радники начальника ОВА Сергія Борзова – меценати Павло Михайлов та Віталій Костюк. Від початку повномасштабної війни брати, які ведуть бізнес у Німеччині, регулярно організовують надання допомоги для області. Цього разу вони доставили чотири фури засобів медичного призначення вартістю близько 1 млн. євро.

За словами начальника ОВА Сергія Борзова, допомога буде облікована та передана медичним закладам Вінниччини. Також у разі підтвердження потреби, частину вантажу буде направлено у медзаклади прифронтових областей України, зазначається на vin.gov.ua.

Зазначимо, що завдяки цим благодійникам на Вінниччину вже доставлено 33 фури та 9 вагонів гуманітарного вантажу на суму 5 млн. євро.

– Дякую за організацію вантажу, його формування, фінансування та доставку вінницьким меценатам Павлу Михайлову та Віталію Костюку, а також усім тим, хто доклав зусилля, щоб область отримала цю допомогу, – зазначив Сергій Борзов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені