Данська медаль Олегу Легезі

Координатора Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, директора Благодійного фонду “Енергія Відродження”, депутата Вінницької обласної ради, а нині – ще й солдата Збройних Сил України Олега Легезу  відзначили данською громадською медаллю.

Кожна країна має своїх національних героїв. Для Данії такою постаттю є Нільс Еббесен – борець за незалежність у XIV столітті. У найважчі для країни часи він завжди ставав символом боротьби данців проти окупантів. І вони перемагали.

У 1977 році було створено комітет під назвою «Друзі Нільса Еббесена». Вони заснували медаль, яку могли мати лише 100 найдостойніших людей. І з минулого тижня одна з цих медалей в Україні!

Данський журналіст та письменник Бьярн Беккер (Bjarne Bekker) попросив нашого земляка Дмитра Павлова передати медаль Олегу Легезі, який зараз разом із побратимами боронить Бахмут. Наш данський друг переконаний, що саме такі люди, як Олег, уособлюють в собі боротьбу українського народу проти загарбників. Як це робив Нільс Еббесен 700 років тому.

Минулого тижня під час гуманітарної місії до незламного Бахмута волонтери виконали цю почесну місію.

А Олег Легеза просив передати, що для нього це велика честь, він з гідністю носитиме медаль Нільса Еббесена та надалі усіма силами боронитеме рідну Україну.

Віктор ЗЕЛЕНЮК

Колектив газети «Вінниччина» також приєднується до вітань своєму давньому прихильнику Олегу Легезі і бажає йому міцного здоров’я та тільки перемоги над ворогом. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені