«Даруй омріяне щастя»

У приміщенні Джулинської публічної бібліотеки презентувала другу поетичну збірку наша землячка, уродженка села Сумівка Наталія Ярмійчук-Запорожець «Даруй Омріяне Щастя» («ДОЩ»). Досі поціновувачі поетичного слова мали змогу знайомитись з творчістю пані Наталі на сторінках часопису «Бершадський край».

У творах переплітається інтимна лірика, романтичні балади, поезії про природу та витончена душа жінки. Зі святом прийшли привітати поетесу колеги-вчителі, бібліотекарі, місцеві поети, очільники громади, редакція газети «Моя громада» та всі не байдужі до поетичного слова.

Народилася Наталія Ярмійчук-Запорожець 3 вересня 1975 року в мальовничому селі Сумівці, що розкинулось на правому березі Південного Бугу. Закінчила місцеву школу і вступила до Балтського педагогічного училища.

Чотири роки навчання швидко промайнули, і Наталія Василівна розпочала свою педагогічну діяльність у Дяківській школі колишнього Бершадського району, а нині Гайсинського.

Пригадує, як на порозі її зустрів директор і сказав: «Ми раді вітати молоду вчительку. Сподіваюся, що вам у нас сподобається». Дівчина тоді тільки усміхнулася: вона вирішила тут попрацювати тільки рік і переїхати ближче до рідної домівки.

Дуже любила й любить Наталія Василівна своє рідне село і сумує за ним і досі. Але не все так склалося у житті, як хотілося тоді молодій дівчині. Маючи диплом учителя початкових класів, вона мріяла стати вчителькою української мови та літератури, тому вступила до Уманського державного педагогічного університету ім. П. Г. Тичини на філологічний факультет. У 1996 році пані Наталія виходить заміж, потім народжуються діти: донька та син. Життя вирує, бажання і мрії змінюються.

Наталія Василівна поринає з головою у вир педагогічної діяльності та залишається працювати у Дяківській гімназії і донині. Не одне покоління учнів уже покинуло поріг тепер уже рідної школи і не одне покоління школярів зустріла вчителька на урочистій лінійці 1 вересня.

Як стверджує сама поетеса: «Поезія – то хобі, «стан душі», «вічна таїна», «струни зраненого серця»… Читачі вдячні автору за подаровану збірку та бажають натхнення у творчості, здійснення усіх мрій, незважаючи на важкий період в історії України та долях усіх українців.

Ми теж побажаємо Наталії Василівні здійснення нових творчих задумів, поетичної витонченості та нових збірок!

Олег БАБІЙ

Джулинська громада

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені