Двадцята дострокова Сергія Богачука

У цього боксера, який народився 26 років тому у Вінниці, а нині мешкає у каліфорнійському Лос-Анджелесі, дуже цікава спортивна біографія. У любительському боксі він був доволі посереднім. Але відомим у світі став після сенсаційної перемоги над дворазовим олімпійським чемпіоном кубинцем Ронієлем Сотолонго. А вже у професійному боксі у нього зовсім інша статистика: до березня цього року всі свої поєдинки він завершував достроково!

І в тому березневому бою з досвідченим американцем Брендоном Адамсом в Пуерто-Ріко все для Сергія складалося добре, він був попереду за записами кожного із суддів. Але раптом пропустив лівий хук, який і привів до першого в його кар’єрі  нокаутування.

Вірилось, що ця єдина поразка не виб’є його з колії. Виступаючи у першій середній вазі, днями наш земляк довів це в бою з американцем Рафаелем Ігбокве в каліфорнійському Монтебелло. Богачуку вистачило одного раунду, аби добре «пристрілятися», а далі пішла «гра в одні ворота», яка тривала до шостого раунду. Дива не сталось, суперники без бою здались.

Двадцята професійна перемога, і  всі вони дострокові!. Щиро вітаємо!

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені