Два дні не дожив до дня народження

5 квітня йому мало виповнитися 25 років, але він віддав за нашу свободу і незалежність України найдорожче – своє життя. Унаслідок ворожого обстрілу російськими військами у місті Бахмут загинув наш земляк – 24-річний браїлівчанин Павло Яновський.

Павло Костянтинович Яновський – старший навідник мінометного взводу мінометної батареї військової частини А 7336, мобілізований на службу 5 березня 2022 року. Солдат загинув 3 квітня під час виконання бойового завдання із захисту держави, її суверенітету і територіальної цілісності України.

Секретар Жмеринської міської ради Вадим Кожуховський і староста Браїлівського старостинського округу Ростислав Сваричевський висловлюють щирі співчуття родині Павла: матері Раїсі Дмитрівні, брату Дмитру, сестрі Єлизаветі та усім рідним.

Словами неможливо загоїти болючу рану втрати на серці матері, адже смерть найріднішої людини – велике випробування. У цю гірку мить ми поділяємо горе вашої сім’ї та разом із вами схиляємо голови в глибокій скорботі.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях. Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

За словами Ростислава Сваричевського, Браїлівська громада втратила 12 своїх мужніх захисників у боротьбі проти російської окупації з 2014 року, з яких десятеро – з 24 лютого 2022 року.

   Жмеринка.Сіті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені