Дві сотні новобранців

із різних куточків держави поповнили лави військової частини 3008 Національної гвардії України

Більшість із них – учорашні студенти, які вже вирішили присвятити своє життя військовій справі. Тому вони із задоволенням одягають військову форму, змінюють стильні зачіски та облаштовуються на новому місці.

«Мріяв стати військовим з дитинства, боронити рідну державу, захищати співвітчизників. Мій батько був миротворцем. Найбільше моє бажання – опанувати навики водіння танком. Тому вирішив служити, бо це саме те, чим я хочу займатися у своєму житті. Я готовий виконувати на «відмінно» покладені на мене завдання», – ділиться враженнями Дмитро Недзельський із Харківщини.

Як повідомила пресофіцер в/ч 3008 Анна Лазуренко, після поселення новобранців у казарми здійснюється медичний огляд і щеплення від COVID-19. Військові лікарі впевнені, що саме вакцинація є єдиним способом побороти пандемію та її наслідки. Тому закликають новобранців бути сміливими.

«Оскільки в нашій частині понад 80% військовослужбовців уже двічі вакциновані, то молоде поповнення також повинно не відставати. Серед них менше 10% вакцинувалися до армії. Необхідно зазначити, що загострення захворювання трапляється у 94% серед тих, хто зовсім не вакцинований. Наші військовослужбовці мають постійний контакт із зовнішнім середовищем під час служби, через це обмін захворюваннями трапляється набагато частіше. Тому я раджу вакцинуватися, щоб уникнути тяжких наслідків», – зазначає майор медичної служби в/ч 3008 Вадим Кириченко.

Далі у хлопців найцікавіший етап військового життя – опановують ази техніки безпеки, поводження зі зброєю, тактичної медицини, орієнтування на місцевості, інженерної підготовки. Протягом місяця їх навчатимуть основам військової справи досвідчені інструктори.

Отже, новоспечені солдати-строковики активно призвичаюються до військового розпорядку. Багато хто з них каже, що згодом планує служити за контрактом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені