Для Вінниці придбають нові автобуси

Виконком Вінницької міської ради погодив до сесії проєкт рішення, яким передбачили надати дозвіл «Вінницькій транспортній компанії» на отримання міських автобусів у лізинг та укладення договору фінансового лізингу з банком.

– Надати «Вінницькій транспортній компанії» дозвіл на отримання десяти автобусів Otokar Kent С CNG вартістю, що не перевищує 2 млн 650 тис. євро у лізинг та на укладення договору фінансового лізингу з «Укргазбанком». Договір планують заключити на таких умовах: авансовий платіж – не менше 50% від вартості автобусів, відсоткова ставка – не більше  9,7% річних у грн, щомісячна комісія за управління кредитними коштами в частині обслуговування рахунку за операцією фінансового лізингу – 0,2% від суми фактичного залишку заборгованості за договором фінансового лізингу на дату нарахування. Строк лізингу до 60 місяців, погашення платежів має здійснюватися щомісячно згідно з встановленим графіком, укладення договорів страхування, – йдеться в проєкті рішення.

Довідка. Автобуси Otokar Kent CNG з низькою підлогою та довжиною 12 м. Вони оснащені двигуном MAN – E0836 LOH04, який працює на стиснутому природному газу. Потужність двигуна становить 206 кВт при 2200 оборотах на хв. Вони здатні одночасно перевозити до 100 пасажирів і відповідають екологічному стандарту Євро-6. Нагадаємо, що про 10 нових муніципальних автобусів, які «Транспортна компанія» візьме у лізинг, повідомили ще торік, але через пандемію придбання нового транспорту відтермінували.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені