Доводиться тримати пензлика зубами

У відділі мистецтв обласної бібліотеки ім. К. Тімірязєва відкрилась персональна виставка робіт вінничанина Артема Малаховського. Творити цьому художникові нелегко, адже він має складну форму ДЦП.

Артемові 35 років, він вихованець Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Обрій». Навчався на індивідуальній формі (на відмінно, до речі) у ЗОШ №14, потім закінчив школу №3, заочно здобув освіту у Вінницькому технічному коледжі. Захоплюється читанням, а ще малює – досить нестандартним способом.

Маючи значну обмеженість рухів рук, свої роботи він створює, тримаючи пензлик у зубах. Попри це, Артем є автором яскравих талановитих картин. Завдяки заняттям з викладачкою Тетяною Рихліцькою його творчість із роками стала більш досконалою.

«Малювання для нього – це життя. Він себе знайшов у цьому», – каже мама Артема Вікторія Малаховська.

Артем Малаховський не раз брав участь у виставках та численних фестивалях. Нагороджений грамотою за ІІ місце у міському фестивалі «Повір у себе» (2016), дипломами обласних фестивалів… А персональна виставка його акварелей, що має назву «На крилах мрій і натхнення», триватиме у відділі мистецтв «Тімірязєвки» (вул. Соборна, 70) до 25 березня.

Юрій СЕГЕДА

Фото з фейсбук-сторінки Артема Малаховського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені