Допомагають лікарям

Проєкт «Допомагаю лікарям», ініційований ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Євросоюзу, стартував 1 грудня минулого року. Як розповіли організатори, було розгорнуто широку інформаційну кампанію зі збору коштів. Також вивчено потреби лікарень області у засобах захисту медиків від зараження коронавірусом. У їхніх запитах вказувались, зокрема, маски, халати, бахіли, шапочки та захисні екрани.

Кошти збирали через соціальні мережі та особисті контакти, цій добрій справі були присвячені сюжети на телеканалі «Суспільне. Вінниця», ефір на радіо «Місто над Бугом», публікації в газеті «Вінниччина», на інформаційному порталі «Veжа» тощо. Також запрошення долучитись до допомоги лікарям було розіслано місцевим підприємствам, зокрема ІТ-компаніям.

«Саме завдяки допомозі підприємств вдалося зібрати основну частину коштів. Загалом проведена фандрейзингова кампанія допомогла зібрати 91 450 гривень, – розповіла медіа-експертка проєкту Галина Сегеда. – Наразі соціальним підприємством «Системні рішення» надруковано екоторбинки та маски із символікою проєкту як пам’ятні подарунки для усіх, хто перераховував кошти в межах кампанії. За зібрані кошти закуплено обладнання для виготовлення засобів захисту (промислова швейна машина «Typical» зі столом, розкрійний дисковий ніж «Anysew», прасувальний стіл з рукавом, підігрівом поверхні, вакуумним відсмоктуванням та піддувкою «Primula Tailor»).

Підприємство «Системні рішення», на якому працюють люди з інвалідністю, виготовило та спільно з «Подільською агенцією регіонального розвитку» розповсюдило засоби індивідуального захисту серед лікарень області. Зокрема, халати отримали в КНП «Вінницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Вінницької міськради, також халати і захисні екрани передано Університетській клініці ВНМУ. Наразі триває виготовлення засобів індивідуального захисту, найближчим часом їх знову передадуть лікарням, від яких отримано запити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені