Допомагають переселенцям налагодити побут

У Северинівській громаді за сприяння Благодійного фонду «Людина для людини» працює наметовий табір відпочинку для родин з дітьми, яким довелося перебувати в зоні активних бойових дій. Нещодавно цей табір отримав сучасну побутову техніку – морозильні камери та пральну машинку. Їх за сприяння міжнародних благодійників передала ГО «Подільська агенція регіонального розвитку».

– Нам не вистачало і морозильних камер, і пральної машинки. Для табору це величезна допомога, адже зберігати продукти з морозильними камерами значно простіше. Пральна машинка нам теж дуже стане в пригоді. У нас відпочивають мами з дітьми, були з дуже малими – півторарічними, тому, звісно, техніка дає більше комфорту в таборі, – зазначив директор БФ «Людина для людини» Максим Павлюк.

Подібний комплект техніки та продуктові набори передали і прихисткові для переселенців, розташованому в Барській громаді.

– Наша організація забезпечує технікою, продуктовими наборами та постільною білизною прихистки Вінницької області завдяки співпраці з Фондом «Східна Європа» у межах програми «Шелтер» за фінансової підтримки «Fondation de France», – розповідає комунікаційниця «Подільської агенції регіонального розвитку» Галина Сегеда. – Продовжуємо допомагати і створювати добрий побут для людей, які змушені були залишити свої домівки та нині мешкають у прихистках. Також у межах програми за запитом людей надається психологічна підтримка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені