«Допомагаю розвиватись підліткам», –

каже 16-річна вінничанка Дарина Бабій

Вже вкотре ми переконуємось у тому, що наша молодь прагне розвиватися та знаходити себе. Яскравим прикладом цьому стала Дарина Бабій, котра довела, що успіх може прийти у будь-якому віці. Детальніше про це в інтерв’ю Вікторії Мартюхіної.

– Розкажіть нашим читачам трохи про себе.

– Я навчаюся в 11 класі, розвиваюся як спікер і як організатор різних івентів. Зокрема, нещодавно провела вебінар «Як підняти самооцінку?». До нас приходить молодь, і вона має можливість знайти нових друзів, знайомства, а також навчається працювати над собою, долати свої страхи та невпевненість. Ми допомагаємо підліткам повірити у себе і даємо зрозуміти, що саме від них залежить їхнє власне майбутнє.         

– Де ти працюєш зараз?

– Організатором в TIME OFF – це молодіжний клуб знайомств.

– Чи довелось тобі  проходити  якісь курси, окрім школи,  щоб добувати нові знання та навички?

– Так, звичайно. Я закінчувала бізнес-школу та «Школу успіху» у Вінниці.

– Чи важко тобі було стати організатором в TIME OFF?

– Якщо чесно, то не сказала б, що важко. Спочатку туди потрапила як учасниця. Насправді туди навіть не хотіла йти, але мене підштовхнула подруга. А зараз  просто не уявляю своє життя без цього. Спершу взяла активну участь у житті організації. І мені відразу запропонували стати організатором.

– Як до твоєї діяльності ставляться батьки та вчителі?

– Дуже вдячна рідним за те, що вони мене завжди підтримують. Звичайно, батьки задоволені мною, оскільки я постійно розвиваюся і намагаюся досягти успіху, до того ж я відмінниця. Стосовно вчителів, то сказати важко, оскільки ще не всі вчителі про це знають. А з тих, хто знає, то ставляться або нейтрально, або, навпаки, слідкують за моїм інстаграмом та дають поради.

– Як тобі вдається всюди встигати: бути успішним організатором, розвиватися, навчатись – і все це у 16 років?

– Тому що я хочу розвиватися, спілкуватись із цікавими людьми і просто насолоджуватись шкільними роками. Звісно, мені доводиться чимось жертвувати. У мене це сон. Я сплю лише 5 годин на добу, тому що хочу довести усі справи до завершення, і через це лягаю спати дуже пізно.

Спілкувалась Вікторія МАРТЮХІНА

На фото: Дарина Бабій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені