Допоможемо Людмилі?

У свої 30 років вона має лише маленького сина, а ще важку хворобу, що вимагає недешевої операції. Але ж у молодої матусі нема ні родини, ні роботи, ні житла…

– У неї є чудовий 2-річний хлопчик, а більше нічого Люда не має, – розповіла засновниця Кризового центру «Ми поруч» Юлія Дякун. – У 2 роки через пиятику і жебракування мами Люду та її братиків і сестричок забрали в дитбудинок. Там Люда виросла. Вже тоді це була цілеспрямована дівчина – вивчилась до 11 класу і вступила в педагогічний університет. Закінчила його і працювала вчителькою фізкультури. 6 років тому проявились перші ознаки хвороби – агресивна форма ревматоїдного артриту. Але дівчина не здалась. Вийшла заміж, народила сина. Тут мала би бути гарна історія молодої родини, але і її немає. Сімейне насильство, побиття, які призводили до серйозних травм при її діагнозі, моральний тиск, безгрошів’я… Чому терпіла? Бо не було куди іти, не було до кого прийти і просто поплакати. Потрібно було бути сильною, триматись.

Коли ситуація стала зовсім нестерпною, вихователька дитбудинку дала їй контакти Юлії Дякун. Так Людмила опинилась у Кризовому центрі. За словами пані Юлії, це чи не єдиний виняток, коли Центр свідомо розкриває особу своєї підопічної. Бо їй потрібна велика допомога небайдужих, і вона це розуміє.

– Люда через всі ці негаразди дуже занедбала свою хворобу, – продовжує Юлія Дякун. – У результаті – важке загострення, яке довелося знімати крапельницями і пігулками. Діагноз – коксартроз кульшового суглобу 3 ступеню. Люді потрібна операція – новий суглоб коштує 91 000 гривень, плюс витрати на операцію – разом це близько 100 тисяч грн. А що має Люда? 860 гривень на дитину. Чоловік не допомагає. Так, буде розлучення, аліменти, але Люда вже зараз тягне ногу і живе на знеболюючих. Упаковки «Кейверу» вистачає на тиждень, щоб зняти біль, щоб Люда могла заснути і встати зранку з ліжка. Чи довго вона так протримається? Ні, часу критично мало…

Кризовий центр «Ми поруч» (єдині люди наразі, кому небайдужа доля Людмили) просить допомогти зробити диво для цієї молодої красуні, яка вже встигла натерпітися стількох бід. Благодійну пожертву на лікування Людмили Швець можна переказати на картку «Monobank» за номером 5375 4141 2078 4979 (Дякун Юлія).

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені