Дочекались реконструкції

Торік у грудні на початок реконструкції злітно-посадкової смуги аеропорту «Вінниця» в держбюджеті передбачили трохи більше 600 млн грн. Кабмін таки погодив реконструкцію вінницького летовища, хоч перед тим Міністерство інфраструктури хотіло позбавити аеропорт цільового фінансування. Свого часу керівництво області звернулося з проханням до столиці зберегти проєкт реконструкції аеродрому серед заходів Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року.

У своєму профілі в соціальній мережі Віктор Перлов, радник Вінницького міського голови, повідомив про укладення договору генерального підряду на реконструкцію аеропорту. За словами Перлова, нині формується служба замовника й оновлюється календарний план виконання ремонтних робіт.

– Схвалений бюджет на поточний рік дозволить нам продовжити модернізацію регіональних аеропортів у наступному році. З 2,4 млрд грн загальних коштів 1,4 млрд грн спрямують на будівництво нового аеродрому в Дніпрі, 1 млрд грн – на аеропорти у Рівному, Херсоні та Вінниці. Крім цього, ще 30 млн грн виділять на проєктування нового летовища в Закарпатті, – зазначив з цього приводу міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Вікторія МЕЛЬНИК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені