До всього ще й сказ…

Пригода

Життя наше зараз таке настало, що не знаєш, звідки чекати нової біди. У Жмеринку вона прийшла з лісу через випадок, який стався нещодавно в районі колишньої хутрової фабрики. Вигулюючи свого собаку в лісовому масиві, місцевий житель став свідком того, як зав’язалася гризня, спровокована червоною лисицею, проти якої домашній пес виявився сильнішим і придушив «лісову красуню». Під час сутички вона його вкусила…

Про цей інцидент власник собаки одразу повідомив працівникам ветеринарної служби. У ході експертизи було встановлено, що дика тварина хворіла на сказ.

Після цього випадку у міськраді терміново скликали позачергове засідання протиепізоотичної комісії, на якому начальник Держпродспоживслужби Микола Горбатюк повідомив, що собака була щеплена від сказу, але наразі перебуває під наглядом. На місці пригоди проведено санітарну дезінфекцію території, а рішенням протоколу затвердили план заходів щодо попередження та ліквідації вогнища сказу у кварталах «Південно-Західний», «Першотравневий», а також у лісових угіддях в радіусі 5-ти кілометрів.

Пильний нагляд за ситуацією триватиме до 20 травня. А місцевих жителів закликали повідомляти ветеринарну і медичну службу про випадки укусів людей та свійських тварин.

Віктор Зеленюк

м. Жмеринка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені