До 20 тисяч грн на розвиток бізнесу

можуть отримати ветерани та їхні родини

 Український ветеранський фонд відшкодовує до 20 тисяч гривень на товари і обладнання для ФОПів, які належать ветеранам та членам їхніх родин.

Як повідомляє Фонд, гроші можуть отримати учасники бойових дій, які не на службі, їхні дружини, чоловіки, матері, діти, батьки ветеранів і ветеранок, які мають статус ВПО.

Для цього потрібно мати:

 довідку про статус ВПО, відскановані чеки та накладні на покупки, зроблені після 24 лютого 2022 року, а також відскановані чи сфотографовані

паспорт заявника з пропискою, виписку чи витяг з ЄДР про ФОП чи самозайняту особу, документ, що підтверджує статус ветерана,

документ, що підтверджує спільне проживання з ветераном до війни, свідоцтво про одруження.

Зазначається, що заявку на відшкодування слід надати в розділі «Мікрофінансування» на сайті Фонду: https://veteranfund.com.ua/.

«Впродовж 10 днів після схвалення заявки маєте отримати гроші за товари і послуги, які придбали для бізнесу після 24 лютого», – йдеться в повідомленні.

Покрокова інструкція, як саме подати заявку через аплікаційну форму – за посиланням: https://youtu.be/M2yKMc0tGzY.

Важливо! Придбане обладнання має відповідати КВЕДам ФОПа. Тобто, якщо, для прикладу, власник автомайстерні придбав садове обладнання, то такі покупки не відшкодовуються. Покупки відшкодовують одноразово.

Із додатковими запитаннями можна звернутись на офіційну пошту Фонду: veteranfundua@gmail.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені