«Дякуємо за службу!»

Першого заступника Калинівського міського голови Миколу Господарця наказом Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного нагородили почесним нагрудним знаком «Золотий хрест».

Микола Господарець у перші дні повномасштабної війни в Україні добровольцем пішов захищати рідну землю й до цього часу гідно несе службу.

Калинівський міський голова Василь Поліщук від імені працівників міської ради та депутатського корпусу Калинівської міської ради привітав Миколу Господарця з нагородою та побажав міцного здоров’я, невичерпної енергії, Божої опіки і захисту та Перемоги.

Нагадаємо, що нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за успішне виконання бойових завдань під час проведення об’єднаних, антитерористичних операцій, а також операцій з підтримання миру та безпеки, високі показники у бойовій підготовці, бездоганне несення бойового чергування, вартової (внутрішньої) служби у повсякденній діяльності.

Нагрудним знаком, як правило, нагороджуються особи, які раніше нагороджувалися нагрудним знаком «Сталевий хрест» або у разі здійснення особою визначного вчинку.

Із сайту Калинівської міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені