Дітей переселенців запрошують на заняття

У Вінниці такі діти мають можливість відвідувати дитсадки та приєднатись до дистанційного навчання, а нещодавно їх запросили долучитись і до позашкільного дозвілля.

Комунальний заклад «Центр підліткових клубів за місцем проживання» відновив свою роботу і кличе дітей на заняття гуртків, які наразі відбуваються дистанційно. Важливо, що записати дитину в гурток можна безкоштовно.

Як розповів директор Центру підліткових клубів Дмитро Мира, платформа для занять (Google Meet) буде відкритою, діти переселенців зможуть обрати цікавий для них напрям та навчатися онлайн, а коли ситуація стабілізується – відвідувати заняття у центрах «VinSmart».

– Сьогодні для нас важливо не лише забезпечувати усім необхідним людей, яких війна змусила залишити власні домівки, а й потурбуватися про дітей, які бачили усі її жахіття. Діти залишаються дітьми попри все, і ми намагаємося їх підтримати. Групи формуватимуться за віком, і діти зможуть власноруч виготовляти цікаві речі, розвивати свої таланти та з користю проводити час, – розповів Дмитро Мира.

Отже, доступними є такі напрями гурткової роботи: англійська мова, польська мова, творча майстерня, авіамоделювання, технічна майстерня, ранній розвиток, дошколярик, бісероплетіння, малювання.

Детальніше про роботу гуртків у Вінниці можна дізнатися на фейсбук-сторінці  «VinSmart Центр».

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені