Електросамокат – річ дуже небезпечна

Вони ввірвались на наші тротуари і вулиці з небаченою швидкістю і вже встигли наробити біди. Бо і самі наїзники не завжди швидкість відчувають, і водії сусідніх авто ще не звикли до появи нових учасників дорожнього руху, які будь-де можуть вискочити перед тобою, ніби Пилип з конопель. Щось подібне розглядаємо на одному з відео в обласному центрі…

Не на високій швидкості до «зебри» під’їжджає автомобіль. І хоча пішоходи вже ступили на білі смуги, водій вирішив проскочити перед ними, не зупиняючись. Він встигав би це зробити, хоч і з порушенням, але… Тим часом пішоходів швидко обганяє дівчина на електросамокаті і  акурат потрапляє на капот машини, вдаряючись у нього, робить у повітрі якийсь пірует і приземляється, слава Богу, на п’яту точку, а не на легковажну голівоньку – від цього під час ДТП ніхто не застрахований. На запису видно, що вона навіть не збиралася дивитися на боки, а не те що взяти в руки свого «коника» і перевести вручну, як це робиться зазвичай з велосипедом. Адже статус електросамоката, виходить, до пуття ще не визначений.

За наявною інформацією, учасники ДТП розійшлися мирно, напевне, обоє зрозуміли свої порушення. Але цього разу, повторимось, просто пощастило. Бо електросамокат справді річ дуже небезпечна.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені