Жмеринка попрощалась з Андрієм Кобилянським

У бою за Україну загинув ще один наш земляк – 46-річний Андрій Кобилянський. Цілий місяць дружина намагалася знайти хоч звістку про чоловіка, адже останній дзвінок від нього отримала ще 19 квітня.

У селі Новобахмутівка Донецької області 21 квітня від ворожого обстрілу російських окупантів загинуло багато військових Збройних Сил України 2 взводу 9 роти 3-го механізованого батальйону 110-ої механізованої бригади. Разом із побратимами поліг і жмеринчанин Андрій Кобилянський.

Андрій мав звання полковника, але на війну пішов простим солдатом ЗСУ. 27 років чоловік пропрацював у прокуратурі різних рівнів Жмеринки, Крижополя та Вінниці, а останні два роки за вислугою років знаходився на заслуженому відпочинку.

2 березня 2022 року він отримав повістку зі Жмеринського військкомату. Дружина знала, що чоловіка направлять у найгарячіші точки, адже завжди мав гарячий дух, самодисципліну та почуття відповідальності за інших. Ніколи не любив сліз і казав: «Я мушу йти захищати рідну землю… Як не ми, то хто?.. Як я буду дивитися внукам і дітям в очі, коли розповідатиму про окупацію України росією?» І вже наступного дня пройшов медкомісію та був направлений на полігон для навчань.

Під час обстрілів зі сторони окупованої території російськими військами командир БМП Андрій Кобилянський отримав травми, несумісні з життям.

На жаль, дружина не змогла отримати вчасно будь-яку інформацію про загибель чоловіка, а ще місяць намагалася знайти хоч щось про той бій і його наслідки…

Жодна нагорода і відзнака не зможуть замінити і стримати біль втрати рідної людини. Але справжній Герой України завжди житиме в серцях рідних і в нашій пам’яті.

Без батька залишилися двоє синів – Валентин і Данило, без коханого чоловіка – вдова Оксана.

Поховали Андрія Кобилянського у вівторок, 31 травня, на центральному кладовищі Жмеринки.

Жмеринська міська рада, виконавчий комітет в особі міського голови Анатолія Кушніра висловлюють щирі співчуття дружині, батькам та всій родині з приводу непоправної втрати рідної людини. Він віддав за Україну найдорожче – своє життя – та назавжди залишиться в наших серцях!

Герої не вмирають!

Яна Сладковська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені