Жорстокий розбій у Липівці

До корпункту «Вінниччини» телефонують стривожені липівчани і просять частіше і гостріше писати про тих, хто не дружить із Законом і проявляє надзвичайну жорстокість до оточуючих. А ще наголошують: той, хто скоїв такі злочини, мають бути ізольовані від суспільства гратами, а не розгулювати поміж нас і вишукувати нові жертви. Що вони мають на увазі? Про все по порядку.

За попередніми даними, розбійники у масках увірвалися до місцевого меблевого магазину. Так побили охоронця, що знепритомнів. Забрали його мобільний, ноутбук, а також 25 тисяч гривень із каси. Лише вранці потерпілий прийшов до тями і добрався до лікарні, де отримав медичну допомогу. А зловмисників затримали вже за кілька годин. Саме націлились збувати добутий ноутбук.  Хто ж вони?

Місцеві, 37- і 41-річний. Один із них уже притягався до відповідальності за крадіжку, а кримінальне провадження щодо скоєння грабежу і крадіжок іншим співучасником на розгляді в суді. Ось чому липівчани бояться таких осіб по цей бік колючого дроту!

Обом оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 187 КК України (розбій), якою передбачено до 12 років в’язниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені