Загинув колишній нардеп

Олександр Марченко, який героїчно віддав своє життя 7 березня під час оборони Києва, був родом із села Рибчинці Хмільницького району.

«У бою з окупантами в Пущі Водиці загинув ветеран московсько-української війни, офіцер, народний депутат України VIII скликання від ВО «Свобода» Олександр Марченко. Вічна пам’ять і слава Герою! Смерть ворогам! Помстимося!», – повідомив Олег Тягнибок.

Олександр Олександрович Марченко народився 14 січня 1965 р. Підприємець та політик, працював директором Білоцерківського кар’єру. З початком російської агресії на Донбасі став бійцем 72-ї бригади, у серпні 2014 р. внаслідок обстрілу українських позицій системою «Смерч» був поранений під Красним Лучем. А в травні 2015-го журналіст Роман Бочкала випадково натрапив на Марченка у зоні АТО – колишній депутат працював на екскаваторі, облаштовуючи на передовій укріпрайон.

«Олександр опікувався ветеранами УПА, здійснив десятки виїздів на Схід з гуманітарним вантажем для ЗСУ. Декілька років тому за його кошт в с. Рибчинці був збудований пам’ятник нашому геніальному українському поету і Пророку Тарасу Григоровичу Шевченку. Він не жив, а горів, постійно творив добро для України. Дуже гірка втрата», – написав у соцмережі його побратим Степан Брацюнь.

Юрій СЕГЕДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені