Загинули за волю України

У Вінниці вісім нацгвардійців посмертно нагороджені орденом «За мужність» III ступеня. Нагороди отримали батьки, дружини та діти.

7-річний Максим міцно стискає у кулачках нагороду свого загиблого тата Миколи. Востаннє його бачив на початку року. Майстер-сержант Микола Лановенко, під час бою на Донеччині, виніс з поля бою пораненого командира і прийняв командування на себе, з гордістю розповідає маленький Максим. У нього дома ціла поличка з татовими речами.

– Це моя перша медаль за подвиг тата. Він Герой, і я пишаюсь ним. Я люблю його найбільше у світі. Мені не вистачає його, – розповідає Максимко.

Високі державні нагороди вручав начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов та командир військової частини 3008 полковник Володимир Джула.

– Подвиг військовослужбовців Нацгвардії назавжди у наших серцях. Вони ціною власного життя виборювали незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Ми пам’ятатимемо цих героїв. Та завжди поряд з їх родинами будемо допомагати та підтримувати. На жаль, війна ще триває і багато матерів, дружин та дітей чекають своїх рідних героїв. Вічна пам’ять героям! – зазначив командир вінницької військової частини.

Військова частина 3008 Національної гвардії України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені