Загроза нападу з Придністров’я

була темою чергового відеозвернення голови Вінницької ОВА Сергія Борзова

 За його словами, такий ризик залишається, але він не є суттєвим. Проте військо так званої Придністровської Молдавської Республіки (псевдодержави, створеної Росією на території Молдови у 1991 році) можуть використати у війні проти України як маневр відволікання уваги від гарячих точок на фронті.

Очільник Вінницької області закликав мобілізованих придністровців виходити на контакт з українськими спецслужбами і здаватися в полон, інакше вижити у них «шансів нуль».

«Мені дзвонять, пишуть з південних районів Вінниччини, що межують із невизнаним Придністров’ям. Там серед місцевого населення поширюються чутки про силове примушення особового складу збройних сил так званої ПМР до участі у війні проти України. Про боєздатність їхньої армії є сумніви. Тобто безпосередньої воєнної небезпеки вона не становить. Є припущення, що армія невизнаної ПМР може бути використана у війні проти України як маневр відволікання, – зазначив Сергій Борзов. – Якщо у вас є контакти (я знаю, що багато хто спілкується по ту сторну кордону), зразу пропонуйте їм здаватися в полон, інакше вони будуть вбиті. Шансів у них немає. Всього-на-всього до двох тисяч там знаходиться російських військових, інших вони планують мобілізувати з числа місцевого населення, яке, в принципі, не хоче воювати».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені