Закатувала немирівчанина польська поліція?

На загадкове зникнення наприкінці цьогорічного липня в польському Вроцлаві немирівчанина Дмитра Нікіфоренка першими відреагували його наречена українка Сузанна, яка працює там медсестрою, та старший брат. Тамтешні поліціянти поводились якось дивно, схоже було, що вони щось приховують. Згодом  зізнались, що Дмитро у морзі неживий.

Страшна звістка зойком пронеслась у рідних краях. Цей красень із звичайної  немирівської сім’ї був сильним спортсменом, займався воркаутом, особливо прославився після участі в «Х-факторі». У Польщі він працював уже кілька років. Що саме стало причиною конфлікту з поліціянтами, ще має встановити розслідування. Але вже є відеоматеріали, які підтверджують, що без насилля стосовно нього не обійшлося. І МВС Республіки Польща після публікації у впливовій газеті Gazeta Wyborcza змушене було визнати провину своїх поліціянтів, частину яких нібито вже покарали.

Звісно, найстрашніше те, що 25-річного хлопця довелось похоронити. Але, крім того, польська сторона ще й вимагала відшкодування затрат на 4 тисячі євро, тому гроші збирали всім містом. Кажуть, батько Дмитра Сергій Нікіфоренко змушений був продати апаратуру, з якою обслуговував масові заходи. Отакими вийшли зарубіжні «заробітки».

Трагедія, що трапилась із нашим земляком, навіює невеселі роздуми. Бо це далеко не перший випадок, коли люди повертаються із зарубіжжя у труні чи кремованими у коробочці. Не секрет, що гонорові поляки далеко не завжди ставляться до нас по-людськи. Тому заробітчанам там треба бути надзвичайно обережними.

Микола КАВУН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені