Заняття з патріотичного хенд-мейду

проводить у Жмеринці волонтерка-біженка з окупованого Донбасу Надія Халілова

Заняття з патріотичного хенд-мейду для дітей та дорослих проходять у Жмеринському «Гончаренко-центрі».

Малеча вчиться робити патріотичних янголів для захисників, жовто-блакитні квіти та декоративних курчат до Великодня, а їхні батьки опановують мистецтво створення ляльки-мотанки.

Через війну і діти, і дорослі опинилися в стані стресу. Тому у місцевому «Гончаренко-центрі» проводять майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, які фактично є арттерапією для відвідувачів.

Заняття проходять декілька разів на тиждень, а робота ведеться виключно з екоматеріалами.

Нещодавно діти, серед яких багато біженців з окупованих територій, власноруч створили понад 30 патріотичних янголів-оберегів для захисників та захисниць України. Також маленькі учні «Гончаренко-центрів» навчилися плести «курчат», якими прикрасили родинні великодні кошики.

Майстер-класи проводить Надія Халілова – волонтерка, викладачка декоративно-прикладного мистецтва, закохана у хенд-мейд, яка є двічі переселенкою з окупованого Донбасу.

У 2014 році після початку російського вторгнення Надія була змушена залишити рідний Донецьк і виїхати до Краматорська. А коли почалась повномасштабна війна, їй знову довелось тікати з-під обстрілів.

Наразі Надія знайшла новий дім на Вінниччині та підтримку і друзів у Жмеринському «Гончаренко-центрі».

– Попри те, що зараз йде страшна війна, наші діти мають право бути веселими та щасливими. Ми дякуємо військовим за те, що вони захищають нас, завдяки їм ми маємо змогу займатися нашими дітьми. Бо діти – це найкраще, найважливіше, що в нас є, і вони заслуговують на радість, творчість і мирне майбутнє в Україні! – наголосила Надія.

Окрім майстер-класів із патріотичного хенд-мейду, в «Гончаренко-центрі» у Жмеринці також проводять безкоштовні заняття з англійської для дорослих і дітей, а також працює гурток техніки та пайки для юнацтва. Разом із тим під час війни Центр перетворено на волонтерський хаб, який допомагає військовим та біженцям.

Пресслужба Жмеринського «Гончаренко-центру»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені