Започаткували “зелений туризм”!

У селі Оксанівка Ямпільської громади подружжя Венгерів, яке до повномасштабного вторгнення проживало в Києві, розпочало власну справу.

Взялися розвивати «зелений туризм» – встановили чан з гарячою водою, а в сільській хаті облаштували зручності. Тепер до них на відпочинок приїжджають гості з Києва, Вінниці, а українці, які живуть у Дубаї, планують в селі навіть хату купити,

Чан Ольга та Вадим встановили на висоті кількох метрів, аби туристи могли насолоджуватись краєвидами сусідньої Молдови.

– Трохи вище підняли від землі, щоб гарну природу показати людям. Чан тримає температуру 4 години. Можна відпочити, покупатися. Я намагаюся вдосконалювати, треба обкласти цеглою, утеплити, – розповів Вадим Венгер.

Чан – пластиковий, воду гріють дровами. Одночасно у ньому може перебувати 4 людини. Після перебування у чані відвідувачів запрошують на гостини до сільської хати. Її, каже господиня Ольга, теж переобладнали на свій лад.

– Відразу були не впевнені чи вийде. Місцеві тут золоті люди. Нам усе подобається. Зробили душ, переробили грубу, ліжка зробили самі з дерева акації. 8 людей можемо прийняти, – продовжує переселенка.

– З початку повномасштабного вторгнення хати в Оксанівці купували переважно вимушені переселенці, – розповідає місцевий житель Анатолій Харевський. – Тепер жити в селі хочуть українці, які зараз мешкають за кордоном. У нас купують хати люди з Києва, Дубая, з інших міст уже цікавляться нашими хатами. Тут співуче село, все зелене. Повітря у нас насичене. Мені здається, такого немає ніде, – каже пан Анатолій.

Із сайту «АгроТер»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Передзвоніть мені